MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Egalitarian Çiftler Daha Çok Seks Yapıyor


Egalitarian Çiftler Daha Çok Seks Yapıyor

Hangi çiftler daha çok seks yapıyor? İşte cevabı. Egalitarian Çiftler Daha Çok Seks Yapıyor – İşte Nedeni Sadakatin yanında çiftler, başarılı bir evlilikte tatmin edici bir cinsel ilişkinin en önemli faktörolduğunu belirtiyorlar . Sekspartnerleri birbirine bağlar, bağlarını arttırır ve birbirlerine duydukları sevgiyi göstermelerine yardımcı olur. Amerika Birleşik Devletleri’nde seks maalesef düşüşte./Egalitarian Çiftler Daha Çok Seks Yapıyor – İşte Nedeni

Jean Twenge ve meslektaşları tarafından yapılan yeni bir çalışma , son 25 yılda Amerikalı yetişkinlerin yılda 12 kez daha az seks yaptığını, 1990’ların ortalarında yılda ortalama 65 kez, 53 katına kadar düşürdüğünü gösteriyor. 2014 yılına kadar yılda iki trend bu düşüşü açıklıyor. İlk olarak, bugün daha az insan geçmişte olduğundan daha az ortaktır. Ortak bireyler, ortalama olarak, tek yetişkinlerden daha fazla cinsiyete sahiptir. Böylece, daha fazla yetişkin, daha az insanın seks yapması demektir. Amerikalıların daha az cinsel ilişkiye sahip olmasının ikinci bir nedeni, çiftlerin partili olmayanlardan daha seks yapmasına rağmen, çiftler arasında cinsel frekansın düşmesi, ancak bekarlar için sabit kalmasıdır.

Sesli sohbet, mobil sohbet, kameralı sohbet siteleri, görüntülü chat sitesi. Mobil sohbet, sesli chat ile sesli kameralı ve sesli sohbet yapabileceğiniz sesli sohbet sitesidir. sesli sohbet odaları Sesli Chat sitesi olarak kullanıcılarına sesli sohbet siteleri arasında mobil ücretsiz görüntülü ve kameralı sohbet imkanı …
Esohbetim.com Online Kullanıcılarına Daima Sesli Sohbet ve Sesli Chat hizmeti sunar. Bedava seslisohbet ve seslichat sitesi, Sesli Chat, Sesli Sohbet. Sohbet Siteleri Canlı Chat Sohbet odaları Mobil sohbet İmkanı. Kameralı görüntülü sohbet ve konuşma. Sohbet Siteleri Arkadaşlık sitesi Binlerce Online bayan üye hepsi canlı kameralı.

Cinsiyet ilişki kalitesinde merkezi olduğu için, çiftlerdeki bu cinsel düşüş çaresizdir. Yine de bazı çiftler cinsel olarak gelişmeye devam ediyor. Twenge ve meslektaşları gibi, araştırma ekibim 90’lı yılların başından 2000’lerin ortalarına kadar evli ve birlikte yaşayan ebeveynler arasında cinsiyette benzer bir düşüş olduğunu buldu .

Bununla birlikte, özellikle bir grupta cinsel frekansın yükseldiğini gördük – bunun doğru olduğu tek grup. Bu grup ev işlerini paylaşan eşitlikçi çiftlerdi.

Anlamak onlar güçlü seks hayatları var ve başkalarının kendi nasıl iyileştireceği eşitlikçi çiftler benzersiz kılan anlayış merkezindedir. Ev işlerini paylaşmanın çiftlerin cinsel yakınlığı için neden iyi olduğunu açıklamaya yardımcı olan üç faktör var .

1. Paylaşmak adil ve adalet daha tatmin edici ve samimi ilişkilere yol açar.

İlişkileri eşit emeğin paylaşılmasından kaynaklandığından, çiftler, ev işlerini geleneksel düzenlemelerden (kadınların ev işlerinin çoğunu yaptıkları) ve karşı konvansiyonel düzenlemelerden (ev işlerinin çoğunu erkekler yaptığı) daha adil bulmaktadırlar. Önemli olarak, ev işlerini paylaşma ile bağlantılı olan adalet duygusu zamanla artmıştır. Yani, çiftler bugün eşitlikçi düzenlemeleri geçmişte olduğundan daha adil buluyorlar ve diğer düzenlemeler daha az adil olacaklar.

Eşcinselliğin bir anlamı, çiftlerin cinsel yaşamları için önemlidir, çünkü adalet eksikliğinden ötürü öfke doğurur ve kırgınlık tatminsizliğe yol açar ve çiftler ilişkilerinden memnun olmadıklarında birbirlerinden ve cinsiyetten çekilirler. Her ne kadar eşitlik kendini doğal olarak bir adalet duygusuna borçlu olsa da, adalet eşitlikçi ilişkilere özel değildir. Gerçekten de, ortaklar geleneksel ve hatta karşı konvansiyonel düzenlemeleri de adil olarak görebilirler. Bununla birlikte, anahtar, ortakların bu düzenlemelerde bulunmak isteyip istemedikleri konusunda yatmaktadır. Her iki ortak da belirli bir ev işi düzenlemesini arzularsa, her ikisi de bu düzenlemeyi adil olarak görecektir. Ne yazık ki, bugün bu tür düzenlemelerde kendilerini bulan çoğu çift , onların içinde olmak istemiyor.(bağlantı harici) ./Egalitarian Çiftler Daha Çok Seks Yapıyor – İşte Nedeni

2. Paylaşım, takım çalışması ve işbirliğini gerektirir , iyi seksin temeli.

Ev işlerinin sadece bir partnerinin yaptığı düzenlemelerin aksine, ev işlerinin tamamlanması sırasında ortaklar bir ekip olarak birlikte çalışmak zorunda kalıyor. Bu, beklentileri tartışmak, uzlaşmak, görevleri tamamlamak için işbirliği yapmak ve birlikte daha fazla zaman harcamak demektir. Bunların tatmin edici ve aktif bir cinsel yaşam için de önemli nitelikler olması çok az şaşırtıcı gelmelidir. Seks eşiniz için sevgiyi ifade etmekle ilgili iken, aynı zamanda zevkle – hem kişinin hem de bireyin partneri. Partnerinizi memnun etmek için, ne istediklerini bilmek zorundasınız ve her birinizin, her bir eşin ihtiyaçlarının karşılanması için işbirliği içinde ve muhtemelen taviz vermede seksi zevkli araçlar bulduğundan emin olmalısınız.

3. Ev işlerini paylaşmak, her iki partnerin de cinsel ilişkiyi başlatmasını ve arzularını iletmesini sağlar.

Belki de cinsiyet için eşitlikçi ilişkilerin en önemli unsuru iletişimdir. Ev işlerini paylaşmak, faaliyetleri ve beklentileri koordine etmek için iletişimi gerektirir; kişi sadece ev işlerinden sorumlu olduğunda daha az gerekli olan bir beceri ve uygulama. Gündelik faaliyetlerin koordinasyonunda iletişim doğrudan çiftlerin cinsel deneyimlerine dönüşür. Seks başlatılmalı ve bir kez başlatıldıktan sonra, ortaklar karşılıklı memnuniyetini sağlamak için iletişim kurmalıdır. Geleneksel olarak erkekler, cinsel ilişkilerin ne zaman, nerede ve nasıl yapıldığını kontrol ederek kadınlardan çok daha etkilidir. Çünkü erkekler genellikle kadınlardan çok daha büyük bir dereceye kadar seks yapmayı isterler, cinsel karar verme üzerinde erkek kontrolüdaha fazla cinsiyete yol açar, ancak her iki partner için de tatmin edici olan seks değildir. Egalitarianizm, kadınların cinsel öz-yeterliliğini arttırır, bu da cinselliğin daha çok inisiyasyonuna ve kendi arzularını iletme konusunda daha fazla güvene yol açar. Bu, her iki ortak için de memnuniyet verici cinsel deneyimlere yol açar. Karşılıklı olarak daha tatminkâr deneyimler, her iki partnerin bundan kaçınmaya çalışmak yerine, bir dahaki sefere seks yapmayı beklediklerini ve tahmin etmelerinin daha muhtemel olduğunu göstermektedir.

Maliyelerin sıkı olduğu, zaman ve enerjinin gerildiği bir gün ve yaşta, çiftlerin cinsel yaşamlarının acı çektiği şaşılacak bir şey değildir. Yine de, bir tür çift cinsel olarak gelişmiştir – ev işlerini paylaşanlar. Bu ilişkiler, adilğin, takım çalışmasının ve iletişimin temelleri üzerine kurulmuş olup, sadece bir kişinin partneri hakkında olumlu duygulara yol açmaz, aynı zamanda cinsel isteklerini iletmek ve birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için araçlarla çiftler sağlar. Cinsiyet yaşamlarını iyileştirmek isteyenler için, evin etrafındaki işlerin paylaşılması, takip etmeye değer bir yoldur, ancak eşit olmayan çiftler bile, ilişkilerde neyin işe yaradığı ile ilgili önemli dersler verirler – ortak görüş, düşünce ve iletişim. Durum ne olursa olsun, bunlar herhangi bir ilişkinin arzu etmesi gereken niteliklerdir, muhtemelen daha fazla mahremiyete yol açar.

Psikolog, psikoterapist, şişli psikolog, Mecidiyeköy, psikolojik danışmanlık merkezi, osmanbey, fulya, çocuk, aile, sosyal fobi, kaygı, özgüven, okb, obsesif kompülsif bozukluk, okb, obsesif kompülsif kişilik bozukluğu panik atak, çekingen kişilik bozukluğu, Avrupa yakası, hipnoterapi, cinsel terapi.

 Bir cevap bırakın.