MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Adana’da Deprem Olacak mı?


Adana’da Deprem Olacak mı?

Adana‘da Deprem Olacak mı? Profesör Doktor Naci Görür, Diyarbakır’da Deprem Olacak mı?Tüm Türkiye’yi derinden sarsan Kahramanmaraş depremlerinin ardından artçı depremler devam ediyor. Son olarak dün Hatay’da meydana gelen 6.4 ve 5.9 büyüklüğündeki depremlerin ardından Prof. Dr. Naci Görür, kritik bir açıklamaya imza attı. İşte, Prof. Dr. Naci Görür’den Adana ve Kıbrıs için deprem açıklaması…

Aktif fay hatları üzerinde bulunması nedeniyle sık sık depremle sarsılan ülkemizde Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli depremlerin ardından bu kez Hatay’da endişe verici depremler yaşandı. Konuyla ilgili olarak bu kez Adana ile Kıbrıs için kritik uyarılar geldi. İşte, detaylar…

PROF. DR NACİ GÖRÜR’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Hatay‘da üç dakika arayla gerçekleşen 6.4 ve 5.8 büyüklüğündeki iki deprem bölgede panik yaratırken, Prof. Dr. Naci Görür kritik bilgiler aktardı.

Yer bilimci Prof. Dr. Naci Görür, depremle ilgili ilk analizlerini kişisel Twitter profilinden paylaştı. Prof. Dr. Görür’ün açıklamaları şöyle:

“ADANA VE KIBRIS’TA DİKKATLİ OLMAMIZ GEREKİR!”

“Arkadaşlar Hatay’da 6,4 ve daha küçük depremler oldu. Maraş depremlerinden sonra bu boyutta depremleri Hatay ve Adana’da bekliyorduk. Nitekim ben, Celal Şengör ve yerbilmci arkadaşlarımız duyurmuştuk. Maraş’ta oldu. Adana ve Kıbrıs’ta da dikkatli olmamız gerekir.

Mobilsosyete Mobil Sesli Sohbet, Kameralı Chat, Görüntülü Sohbet,Bir cevap bırakın.