MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

WhatsApp Gif Özelliği Nasıl Kullanılıyor


WhatsApp Gif Özelliği Nasıl Kullanılıyor

Twitter Gif Özelliği Nasıl Kullanılır? WhatsApp Gif Özelliği Nasıl Kullanılıyor. Türbanlı Kadın Twitter Üzerinden Kendi Gif Gönderiyor. WhatsApp dün almış olduğu güncelleme ile birlikte artık sohbet içerisinden gif gönderimi sağlayabiliyor. Kullanıcılar tarafından beğenilen ve milyonlarca web sitesinde yer alan GIF özelliği artık tek tuş ile WhatsApp üzerinden gönderilebilecek. Peki WhatsApp’da gif nasıl gönderiliyor ?

Gif Neydi ki ?

GİF desteğinden yararlanabilmek için WhatsApp uygulamanızın 2.16.116 sürümüne yükseltilmiş olması gerekmektedir. Nasıl gönderileceğine geçmeden önce “Gif nedir ?” bilmeyen arkadaşlarımız olabilir. Onlara kısaca bahsederek olayı netliğe kavuşturmak isterim. Genellikle sosyal medya kanalları üzerinde çokça gördüğümüz hareketli resimler “gif” olarak tanımlanmaktadır. Bu hareketli resimler bir videodan da esinlenilebiliyor, bir kaç resmin bir araya gelmesi ile de oluşturulabiliyor.

WhatsApp‘da milyarlarca kişinin bu gif paylaşım merakını kaybetmemek adına sisteme entegre ederek akıllı telefonlardan kullanabilmeyi aktif hale getirmiş oldu. Bir GİF minimum 1 saniye olabildiği gibi, 45 saniye de olabilir. O yüzden WhatsApp bu durumu göz ardı etmeden aktif hale getirdi.

 Bir cevap bırakın.