MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Son Dakika Deprem Haberleri ve Depremde Hayatını Kaybedenler


Son Dakika Deprem Haberleri ve Depremde Hayatını Kaybedenler

Deprem son dakika haberleri. Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli iki yıkıcı deprem Türkiye’yi yasa boğdu. Osmaniye, Kilis, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Hatay, Adana, Malatya, Kahramanmaraş’ta büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş depreminde ölü ve yaralı sayıları AFAD tarafından açıklanıyor. İşte, Kahramanmaraş depremi ölü ve yaralı sayısı son durum..

6 ŞUBAT DEPREMİNDE HAYATINI KAYBEDENLERİ SAYISI İSİMLERİ KİMLİKLERİ

Deprem ölü sayısı ve yaralı sayısı güncellenmeye devam ediyor. 6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki iki deprem 10 ilde yıkıma neden oldu.  Osmaniye, Kilis, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Hatay, Adana, Malatya, Kahramanmaraş’ı vuran depremin 10.gününde de arama kurtarma çalışmaları sürüyor. Tüm Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş depremi ölü sayısı ve yaralı sayısı AFAD tarafından yapılan son dakika açıklamasının ardından netleşiyor. İşte, Kahramanmaraş depremi son dakika gelişmeleri ve deprem ölü sayısı, yaralı sayısı… İstanbul son dakika deprem haberleri, son dakika haberler.

seslisohbet ve seslichat sitesi, Sesli Chat, Sesli Sohbet. Sohbet Siteleri Canlı Chat Sohbet odaları Mobil sohbet İmkanı. Kameralı görüntülü sohbet ve konuşma. Sohbet Siteleri Arkadaşlık sitesi Binlerce Online bayan üye hepsi canlı kameralı.Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi, ESohbetim Kameralı, MobilGeveze Sesli, OkeyAzram Okey, SesliHepkal Sohbet, MobilSosyete.com Sohbet Siteleri.Bir cevap bırakın.