MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Soft Swinger Çift Nedir? Soft Swinger Çiftler


Soft Swinger Çift Nedir? Soft Swinger Çiftler

Soft Swinger Çift Nedir? Soft Swinger Çiftler. Ücretli Swinger Evli Çiftler, Cuckold Ücretli Çiftler. Soft swinger felsefesi amacın cinsellik olmadığı daha çok çiftlerin bir biri ile dostluk arkadaşlık ve cinsellik üzerine kurulu olmayan bir paylaşımı tercih ettiği swinger türüdür

Soft swinger çiftler genellikle , diğer soft çiftlerle birlikte tatile çıkar , eğlenir , tam cinsel birleşme olmadan erotik oyunlar oynar , düşüncelerini fantezilerini paylaşır , bir birinin yaşam biçimlerine saygılı olup bir birlerini fantezilerini gerçekleştirirken izler , nudist , naturist etkinlikler içinde bulunur . Aslında Soft swinger tarzı ilişki kesinlikle daha zararsız ve daha verimli kalıcı dostluk arkadaşlık tarzıdır . Çiftler bir birinin tüm derin noktalarını bilir , tam anlamıyla sırdaş olabilirler ama amaç cinsellik ve bir birlerinin eşi olmadığı için de daha güvenli bir ortam oluşur .    Soft swinger denilince genelde ilk akla gelen aynı oda içinde sevişen iki ayrı çift gelmekte ve maalesef cinselliğe aç bilgi birikimi olmayan , bakış acısı dar insanların okumadan araştırmadan swinger ortamına girmelerinden dolayı ortaya atılan bir durumdur . Oysa ki gerçekte öyle değildir , illahi aynı ortamda cinsellik olacak diye bir kaide yoktur , önemli olan mutlu olmak , eğlenmek ve durumdan zevk almaktır . Çeşitli oyunlar yaşanabilir , tam birleşme olmadan temaslar olabilir , yarışmalar yapılabilir , ortam rahat ve özgürdür normal swinger ilişkilerden daha kaliteli ve daha renklidir aslında soft swinger tarzı ilişkiler .

Bende itaatkarım ile soft swinger etkinlikler içinde bulunmaktan sevk duyarım böyle bir ortamda hem biz yaşam biçimimizi rahatça yaşayabiliyoruz ham de diğer soft çift bizim bu yaşamımızdan bir şeyler öğreniyor hem de kaliteli bir ortam içinde zevkli zaman dilimleri , zevkli tatiller veya zevkli etkinlikler yaşanılabiliyor . Bunlar yaşanırken de ortamda bir güven ve saygı ortamı hakim oluyor . Bu bağlamda yaşam biçimimize saygılı soft swinger çiftleri tanımaktan mutluluk duyarım.

Mobil Sesli Görüntülü ChatBir cevap bırakın.