MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Muğla’nın Marmaris İlçesinde Orman Yangını


Muğla’nın Marmaris İlçesinde Orman Yangını

Muğla Marmaris Bölgesinde Orman Yangını. Yangın Kontrol Altına Alınamadı. Muğla’nın Marmaris ilçesinde dün akşam saat 20.00’de Bördübet Mahallesi 17 adalar mevkiinde başlayan orman yangınına karşı mücadele, sabahın ilk ışıkları ile havadan müdahale ile devam ediyor. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, yaptığı son dakika açıklamasında, yangının büyük ölçüde kontrol altına alındığını belirtti. Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı da, yangınla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Marmaris’te havadan incelemede bulundu.

Yaklaşık 250 hektarlık bir alanda devam eden orman yangınına havadan 20 helikopter ve 14 uçak, karadan ise 688’i Orman personeli olmak üzere toplam 1480 personel katılıyor. Rüzgarın şiddetinin dün geceye oranla düşmesi nedeniyle alevlerin ilerlemesi kısmen durdu.

 

Bölgeye Aydın, İzmir, Antalya, Denizli illerinden takviye ekipler sevk edilirken, bölgeye ulaşan ekipler karadan çalışmalarını sürdürüyor.

Yanan saha yoğun duman altında bulunurken, uçak ve helikopterlerin yoğun sorti yapması sonrası alevler şiddetini azalttı.

Bördübet mahallesinde başlayan ve bir ucu Hisarönü körfezi, diğer ucu Değirmenyanı mahallesine kadar ulaşan yoğun duman nedeniyle görüntü mesafesi azaldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YANGIN BÖLGESİNİ HAVADAN İNCELEDİ

Anadolu Ajansı’nın haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmaris’teki orman yangınını havadan inceledi.

Mobil Sesli Görüntülü ChatBir cevap bırakın.