MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Karısını Başka Erkeklerle Sevişirken Hayal Eden Erkekler


Karısını Başka Erkeklerle Sevişirken Hayal Eden Erkekler

Karısını Başka Erkeklerle Seks Yaparken Hayal Eden Erkekler. Eşini Başka Erkekle Sevişirken Hayal Edenler. Eşimi&Sevgilimi Başkalarıyla Seks Yaparken Düşünüyorum Bu Sağlıklı mı?

Kız arkadaşı veya karısını başka biriyle sevişiriken izlemekten zevk almaya İngilizce’de ”cuckold’‘denilir…Bu fanteziyi yaşamaya ise,cuckolding ismi verilir.

Cuckold günümüzde giderek yaygınlaşan bir seks fantezisidir.Popüler olmasının en büyük nedeni ise internettir…Özellikle twitter başta olmak üzere sosyal medya platformları,porno filmler ve chat siteleri,cuckold fantazisinin sanal ve reel yaşandığı platformlardır.

Peki bir erkek v neden karısını başka biriyle veya birden çok erkekle sevişirken izlemekten zevk alır?Nedenleri nelerdir,kadın bu durumda ne yapmalıdır?

Bu yazımda,yukarıdaki tüm sorulara bilimsel temelde cevaplar vermeye çalışacağım.Hazırsanız konuyla ilgili bir anımı aktarayım,sonrasında adım-adım ilerleyelim;

İlişki danışmanlığı yaptığım evli bir çiftte istediğim gelişimi bir türlü göremeyince kadın ve erkeğe ayrı günlere randevu verip koçluk yapmıştım.İkinci senasın sonunda erkeğin nihayet rahatlayıp bana açılması ile ilerlemen nedenini anlayabilmiştim.Erkek,karısını sürekli başka erkeklerle seks yaparken hayal etmekten zevk alıyordu.Bu zevkini internet ortamında başka erkeklerle karısı hakkında sohbet ederek gideriyor,bu konuşmalar esnasında mastürbasyon yaparak orgazm oluyordu.Orgazm sonrası ise eşine karşı vicdan azabı ve suçluluk duyguları ile yaklaşıyor,karısıyla sağlıklı bir cinsel hayat sürdüremiyordu.

Bu aşamadan sonra erkeği alanında uzman bir psikiyatriste yönlendirip tıbbi destek almasını sağlamıştım.

Bir erkek neden eşini başka erkeklerle sevişirken hayal edip bundan tahrik olur?

Öncelikle belirtmeliyim ki bu bir yargılama yazısı değil..Çiftlerin birlikte karar verdikleri,yapmaktan zevk adlıkları yasal olarak suç olmayan her türlü fantezi normal bence.Ancak bir tarafın haberi olmadan onun hakkında konuşmak,resim ve görüntülerini başka insanlara izletmek ise bir fantezi değil,üzerinde ciddi olarak düşünülmesi ve tedavi edilmesi gereken bir sorun.

Yapılan bilimsel çalışmalar,erkek cinsel işlev bozuklukları arasında yer alan eşi başka erkekle düşünme probleminin kaynağında yatan esas nedenin bastırılmış veya yeterince güçlü olmayan eşcinsel eğilimler olduğunu gösteriyor.Eşinin başka erkeklerle seks yaptığını hayal ederek tatmin olmak,çoğu zaman erkeğin kendisinin de farkında olmadığı bir eşcinsel eğilimdir.

Bu  ana nedenin dışında karısını başka erkekle düşünme sorunu aşağıdaki diğer sebeplerden de kaynaklanabilir;

-Yetersizlik hissi ve aşağılık kompleksi

-Ereksiyon(sertleşme)sorunları

-Erken boşalma

-Eşe karşı duyulan aşırı sevgi veya nefret

Değerli kadın takipçilerim;Eğer eşiniz sürekli bu tür fanteziler kuruyorsa,sizi diğer erkeklerle internet ortamında sohbet etmeye zorluyorsa,görüntülerinizi başka erkeklerle paylaşıyorsa eşinizi ikna edip profesyonel bir destek almanızı ve destek programı sonlanana kadar mahremiyetiniz konusunda daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Lakin,yukarıda da söz ettiğim üzere,bu fantezi hoşunuza gidiyorsa,kocanızın sizi başka erkeklerle sevişirken izlemesinden zevk alıyorsanız,bu fanteziyi yaşayabileceğiniz güvenli ortamlar bulmanız daha isabetli olacaktır.

Mutlu bir cinsel yaşam dileklerimle…

 

Mobil Sesli Görüntülü ChatBir cevap bırakın.