MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Kadınların Sahil Sohbeti


Kadınların Sahil Sohbeti

İstanbul sahil de kadınlarla sohbet keyfi. Sahil kafede kızlarla canlı sohbet etmek istiyorum diyen? Görüntülü, Samsun Atakum Sahilinde Sohbet Edilecek Bir yer Samsun sohbet kanalı içerisinde şu an online olarak 356 kişi  chat yapmaktadır.  Samsun ve çevre ilçelerinden katılımcıların gösterdikleri ilgi   her geçen günde artış göstermektedir.  Biz de site yönetimi olarak bu yönde bir tanıtım yazısı paylaşmak istedik. Samsun’lu dostlar  internet üzerinde  nasıl bir araya gelip tanışıyor, arkadaş oluyor. Bu vesile ile geçen günlerde Samsun’da Atatürk heykeline yapılan o çirkin hadiseyi şiddetle ve esefle kınıyoruzÖNCE BAŞLIKLAR

  1. Samsun Chat Odaları
  2. Samsun Sohbet  Sitesi
  3. Samsun Bayan Sohbet

Şimdi sizlere bu başlıklar altında Samsun sohbet ile alakalı bilgiler sunmaya çalışacağım.   Öncelikli olarak ana başlığımız  olan Samsun sohbet keywordünün aranma hacmin nedir?.

Her ay ortalama olarak, yüz kişi ila bin kişi arasında değişen bir skora denk geliyor. Reklam ücreti sıfır olarak gösterilmiş ve aynı zamanda da rekabet oranı düşük. Şimdi bu konuyu matematiksel olarak toplam aranma hacmi nedir sorusuna ilk olarak 500  kişi diyelim. Yazının sonunda bu verileri toplayıp, varyasyonları ile birlikte toplam aranma hacmi nedir? sorusunun cevabını hep birlikte bulmuş olacağız. Elbette bu başlıkların ne içerdiğini de bu yazıda belirtmeye çalışacağım, umarım faydalı bilgiler sunmuş olurum.

Samsun Chat Odaları

Samsun chat, varyasyonlardan en önemli olan iki kelimelik bir keyword. Aylık aranma hacmi, 100 ila 1 000 kişi, reklam değeri sıfır, rekabet oranı orta. Yazı ana başlığımızın rekabet oranı düşük, zaten ana başlık o yüzden yaptım.  Bu türde içerik ekleyenler bu konuyu bilmeli ve ona göre yazmalı diye düşünüyorum. Eğer ben Samsun Chat olarak ana başlık yapsam emin olun 5. sayfada zor çıkardı bu yazı.

Samsun  chat odaları,   katılımcıların en çok tercih etiği arama şekillerinden birisi olarak da değerlendirilebilir. Ancak,  üç kelimelik kuyruklu  arama terimini aratmak  biraz zordur.  Baştan iki kelimeyi  aratarak muhabbet ortamına katılmak çok daha kolaydır.

Her ay ortalama yüz ila bin kişi Samsun chat araması gerçekleştirmektedir. Bu sorguya karşılık google Yaklaşık 2.060.000 sonucu size 0-47 saniye bazında göstermektedir. Siteler arası rekabet oranı orta düzeyde, reklam payı sıfır olarak  verilerde belirtilmektedir.

Bu oran en azından site sahiplerine ne yapıp yapmayacakları hakkında bilgi vermektedir. Ayda yüz ila bin kişinin arama yaptığı kelimelere yönelik  içerik hazırlamak ne kadar faydalıdır bilemem.  Ben yazma gereği  hissettim çünkü, sunucumuzda Samsun’lu katılımcı epeyce var. Bu katılımcılar her ne kadar burada olmaktan memnunsalar da, yeni yüzler görmeyi onlarda istiyor elbette.

Yine bu aramayla ilgili olarak şunu da belirtmekte fayda var, bu yönde hizmet veren siteler siteye giriş sayısına bakar. Diyelim ki, Samsun girişi çok ve girenler  bu yönde istek de bulunuyor. Bu durumda site yönetimleri Samsun ya da her hangi bir il için chat yapabilecekleri oda ya da odaları açıyorlar.  Kısacası,  öyle beş on  Samsun katılımcısı geliyor diye global bir odayı hizmete açmazlar. Onlarda haklı, haklılık sebepleri bir topluluk oluşmaz ise bu ortam çok çabuk dağılabilir.

Sunucumuz üzerinde Bafra, Çarşamba, Atakum ve Tekkeöy ilçelerinden chat severler mevcuttur.  Samsun merkezden giriş yapanlar,  zaten bu odamızın temel katılımcılarıdır.

Samsun chat55 olarak arama yapanlarda sitemiz tarafından yönlendirilen odalarda muhabbet imkanı bulmaktadır. Bu şekilde arayış da bulunan kişi sayısı da azımsanmayacak kadar çok sayıdadır.  Aslında ben bu tür aramalara garanti sonuç araması ismini vermekteyim. Arayan kişi kendisini tam garantiye alıyor, il plaka kodunu da ekliyor. İstiyor ki, Samsun’lu birilerinin chat yaptığı oda ya da odalardan birine gireyim.

Samsun Sohbet Sitesi

Sizce sadece Samsun’lu olan kişilerden oluşan bir sohbet sitesi var mıdır?  Sanmam ki evet var diyen biri çıksın  ki  var ama, bu sadece ile özel bir site de değil. Hatta, içinde bu şehirden birilerini bulmak bile zor, fenerle arasanız zor bulursunuz. Peki siz neden içerisinde Samsun sohbet sitesi olarak bir içerik ekleme gereği hissettiniz.

  • Sektörde ki yoğun rekabet bizleri buna yönlendiriyor, mecbur kalıyoruz.
  • Çok az da olsa bu şekilde arama yapan kişilere bir nevi reklam mahiyetinde bu yazıları yazmaktayız.
  • Seo uyumlu makalenin kilometre taşlarını oluşturmak  ve bu yazıyı iyi bir yerde çıkarabilmek adına yazmaktayım.
  • Rakiplerden bir adım öne geçebilmek, damlaya damlaya göl olur neticesini görebilmek adına yazmaktayım.

Samsun sohbet sitesi olarak zaten hali hazırda bir alan adı mevcut ve de faaliyette. Lakin, inanıyorum ki, bu içerik çok iyi yerlerde siz Samsun’lu dostların önüne çıkacaktır. Bu üç kelimelik kuyruklu arama teriminin aranma hacmi de çok düşük. Rakip sitelerin bu yönde bir içerik ekleyecekleri var olsa da tam kapsamlı olarak yazılmamış. Yani ayda on ila yüz kişinin arama gerçekleştirdiği kuyruklu bir keyword için pek uğraşı yapılmamış.  Bunu değerlendirebilmek adına bir pazar günümü bu konuya ayırmak istedim. Askerlik arkadaşım Metin buraya gelsin de muhabbet edelim manasında değil yani.

Samsun Bayan Sohbet

Sitemiz de Samsun’lu bayanlarla sohbet imkanı elbette mevcut lakin, seviye ön şartımız. Şehir sohbet odaları bay ve bayan kullanıcılara açık ve %100 seviye ön şartı ile değerlendirmeye tabi tutulmaktadır.  Bu alt başlık da her ile yönelik içerik sunucumuzda mevcuttur, kullanım şartları da titizlikle ziyaretçilere sunulmuştur. Edirne’den tutun da Kars’a kadar bu konuda ki tavizssiz kurallar zincirimiz bellidir ve titizlikle uygulanmaktadır.

Samsun’lu bayanlarla sohbet etmek isteyen kişi ya da kişiler sitemiz içerisinde muhabbet ortamına bu şekilde katılım sağlayabilir.  Bu aktiviteye katılım için gerekli şartları yine ve yeniden kısaca belirtmek isterim.

  • Cinsel sohbet  bu site kurallarınca yasaklanmıştır, yapılamaz, yaptırılmaz.
  • Gündelik hayatta  bir bayan ile nasıl sohbet ediyorsanız burada da o şekilde edebilirsiniz.
  • Israrcı bir şekilde  muhabbet etme girişimleri yapmak yasaktır.

Sunucumuz bir evlendirme sitesi değildir, burada flört yapılabilir, arkadaş olunabilir. Özellikle gizlilik içeren gerçek bilgilerinizi kimselerle paylaşmamanızı önerir, tanışma ön faslını analiz etmenizi salık ederiz.

Sunucumuzun yönetim kadrosunda bulunan BafraLı-BetüL bu bölgeden giriş yapan kişilerin isteklerini, şikayetlerini değerlendirmeye tabi eden adminiçemizdir. Her hangi bir sorunla karşılaştığınız da onunla irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Bütün bunlara ek olarak, Samsun sohbet odası bedava olarak sizlere günün her saati açıktır. Bayram, mesai saati gibi her hangi bir uygulama burada mevcut değildir. Günün en kalabalık saatleri akşam 21:00 ila 12:00  arası olsa da bütün gece bu muhabbet ortamı olanca hızıyla kış göstermektedir. Buraya girdiğiniz de sizi neler bulacak sorusunun en güzel yanıtını sanırım girdiğiniz de anlayacaksınızdır. Var ise vaktiniz, arıyor iseniz bir dost arkadaş ya da aşk sizleri de aramız da görmek isteriz.

Mobil Samsun sohbet uygulamamız mevcuttur, kolaylıkla siteye giriş yapabilirsiniz. Online olarak seyyane bir şekilde sohbet ortamına katılım gerçekleştirebilirsiniz.  Metro da trende, park da ya da dinleti anında elinizde ki cep telefonuna mobil Samsun sohbet yazmanız yeterli olacaktır. Günümüz dünyasın da artık herkes koştura koştura iş yapıyor evine dönüş yapıyor, boş zaman bulmak güç. Ancak, tüm bunlara rağmen chat keyfi yaşamak Samsun ya da Diyarbakır fark etmeksizin devam etmektedir.

Mobilsosyete Mobil Sesli Sohbet, Kameralı Chat, Görüntülü Sohbet,Bir cevap bırakın.