MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Kadınların Mastürbasyon Sırasında Düşlediği 12 Hayal


Kadınların Mastürbasyon Sırasında Düşlediği 12 Hayal

ESohbetim.com Kadınların Mastürbasyon Sırasında Düşlediği 12 Seks Hayali. Bazen her kadının kendi kendine zaman geçirmeye ihtiyacı olabilir. Mastürbasyon, bu zamanı en eğlenceli hale getirmenin yollarından biri. Mastürbasyon yapmanın çok fazla yararı olduğunu ve sizin için iyi olduğunu söylememize gerek yok zaten. Ayrıca bu faydalarının yanında harika hissetmenizi, vücudunuzu tanımanızı ve akıl oynatıcı orgazmlar yaşamanızı sağlıyor. Partneriniz ne kadar iyi olursa olsun, kendi düşünceniz ve ellerinizle, kendi isteklerinize göre hareket etmenin hiç de kötü bir yanı yok.

Her kadını tahrik eden şeyler farklıdır. Belki bir erkeği düşünmek istemeyebilirsiniz. Ne düşüneceğinizi bilememiş olabilirsiniz. İşte size 12 kadının mastürbasyon yaparken düşlediği şeyleri listeledik.

1. Erkek arkadaşım tam bir seks tanrısı


“Yaklaşık bir aydır görüştüğüm bir sevgilim var, ilişkimiz harika gidiyor. Onu gerçekten çok seksi buluyorum ve kendisi yatakta çok iyi. Yataktayken beni tahrik eden bir sürü şey yapıyor ve ben de mastürbasyon yaparken onları düşünüyorum. Galiba tam olarak istediğim şey bu.”

2. Sevgilim sakız çiğnerken çok seksi görünüyor


“Şu anki sevgilim sürekli sakız çiğner. Çok hızlı bir şekilde seks moduna girebiliyoruz dolayısıyla bazen sakızını çıkarmasına fırsat olmuyor ve seks sırasında sakız çiğniyor. İlk başlarda bunun tuhaf olduğunu düşünüyordum ama aslında baya seksi bir olay. Ben de mastürbasyon yaparken, onun yüzünü görebileceğim pozisyonları düşünüyorum ve sakız çiğnerken ne kadar seksi olduğunu görüyorum.”

3. Mutfak tezgahında seviştiğimi hayal ediyorum


“Bir keresinde seksi bir iç çamaşırı giymiştim ve erkek arkadaşım beni kucaklayıp tezgahın üstüne oturtmuştu. Bir süre orada sevişmiştik. Bazen o anı hayal ediyorum, çok ateşliydi.”

4. Erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı


“Biliyorum kötü bir şey ve sevgilimi gerçekten seviyorum ama bazen arkadaşını düşünüyorum. Çok iyi karın kasları ve çok seksi bir gülüşü var, yatakta iyi olup olmadığını düşünmeden edemiyorum. Çok erkeksi ve güçlü biri. Bazen bana yaklaştığını ve ‘Seni çok istiyorum ama bu çok yanlış.’ dediğini düşünüyorum.

5. Penis


“Biseksüel bir kadınım ve şu sıralar bir kadınla görüşüyorum. Onu seviyorum, onunla sevişmeyi de seviyorum hatta ama bazen bir erkekle sevişmeyi özlüyorum. Seks oyuncaklarını kullanıyoruz sevişirken ama mastürbasyon sırasında önceden birlikte olduğum erkekleri düşünmeden edemiyorum.”

6. Doing It With a Woman


“Heteroseksüel bir bireyim, erkeklerden hoşlanıyorum ama bazen bazı kadınları çok fazla seksi buluyorum. Vücutları, memeleri, yatakta nasıl gözüktükleri… Bilemeyeceğim için muhtemelen bana çok gizemli ve seksi geliyor. Bu yüzden bazen onları düşünüyorum. Bir kadınla buluştuğumu ve toplu içinde onunla özel şeyler yaşadığımı düşlüyorum.”

7. Biraz esareti seviyorum


“Sanırım içimde biraz karanlık bir yön var. Tabii ki birlikte olduğum bir erkeğin canımı yakmasını istemezdim ama bazen biraz boynumun sıkılması, biraz şaplak gibi şeyleri düşünmek beni tahrik ediyor.”

8. Ofiste sevişmek


“Şu anki ofisimin kapıları camdan ve içerisi tamamen görülebiliyor dışardan. Bazen bir iş arkadaşımla mesai saatleri bittikten sonra ofisimde seviştiğimi düşünüyorum. Beni direk masaya oturtup kıyafetlerimi yırttığını ve bana, aslında beni ne kadar istediğini, her gün bu düşünceye karşı koymaktan yorulduğunu söylediğini hayal ediyorum.”

9. Çıplak yüzmek


“Bir sefer erkek arkadaşımla tatile çıkmıştık. Gece yürüyorduk ve çıplak bir şekilde denize girdim. Eski sevgilimi hala düşünmek istemediğim için onun yerine şu an hayatımda olan erkeği koyuyorum. Ne zaman beni tahrik edecek bir şey arasam bunu düşünüyorum.”

10. Barda tanıştığım yakışıklı bir yabancı


“Topluma ait olan yerlerde hiç tanımadığım biriyle seks fikri beni çok çekiyor. Ben de barda birini bulduğumu, onunla biraz bakıştıktan sonra tuvalete gittiğimi, giderken peşimden gelip benimle tuvalete girdiğini düşünüyorum. Beni duvara yaslıyor ve sevişmeye başlıyoruz. Sert ve spontane bir şekilde.”

11. Erkek arkadaşımın karın kasları


“Şu an görüştüğüm çoçuğun inanılmaz karın kasları var. Sekiz tane sanırım bilemiyorum, bir de kocaman kaslı kolları var. Açıkçası yatakta uzanıp mastürbasyon yaparken sadece onunla seviştiğimi düşünüyorum.”

12. Sevgilimin bana oral yaptığını düşünüyorum


“Dürüst olmak gerekirse erkekler oral seks konusunda çok da başarılı değilleri. Dilleri yumuşak kalıyor. Daha sert olmaları gerekiyor. Bu yüzden oral sırasında ellerini de kullanmaları daha iyi oluyor. Mastürbasyon yaparken ben çok hassas bir vibratör kullanıyorum. Onun çok seksi bir şekilde vücudumun üzerinde aşağı doğru indiğini ve vibratörü de sanki onun diliymiş gibi düşünüyorum.”Bir cevap bırakın.