MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Kadınlara Sorduk, Büyük Kalın Penis İşlev mi?


Kadınlara Sorduk, Büyük Kalın Penis İşlev mi?

Kadın Büyük Penis mi, Kalın Penis mi, Kısa Penis mi İster? Penis boyu erkekler için önemli bir sorundur. Küçük olan büyütmeye çalışır, gereğinden büyük olan ise kamufle etmeye. Erkek dünyasının bu önemli sorunu kadınlar için ne kadar önemli? Magazin editörleri olarak, kadınlara sorduk ve birbirinden ilginç cevaplar aldık…

Kadınlara sorduk: Büyük penis mi? Küçük penis mi?

Kadınlara sorduk: Büyük penis mi? Küçük penis mi? Penis boyu erkekler için önemli bir sorundur. Küçük olan büyütmeye çalışır, gereğinden büyük olan ise kamufle etmeye. Erkek dünyasının bu önemli sorunu kadınlar için ne kadar önemli? Magazin editörleri olarak, kadınlara sorduk ve birbirinden ilginç cevaplar aldık…

Boyu mu yoksa işlevi mi?

Boyu mu yoksa işlevi mi? Kadınlar daha çok sekste mutlu edilmeyi istiyor. Bu noktada penisin boyu değil işlevi ön plana çıkıyor. Ancak büyük ve kalın penis tercih eden kadınların sayısı da azımsanamayacak kadar fazla…

Kadınlara sorduk: Boyu mu işlevi mi?

Kadınlara sorduk: Boyu mu işlevi mi? Handan: Kesinlikle büyük olmalı ve beni mutlu etmeli!

Tuğçe: İzlediğim filmlerde genelde çok büyük oluyor. Fantazi olarak çok büyük olsun isterim ama gerçek hayatta o kadar büyüğüyle nasıl başa çıkabilirim bilmiyorum.

Tuğba: Evliyim ama hayallerimi bir zenciyle sevişmek süslüyor adamlar çok seksi. Ancak hamile kalmaktan korkuyorum. Çocuk başkasından olsa neyse kocanızı kandırırsınız da baba zenci olunca diyecek söz pek olmuyor.

Zeynep: Bamya çüklü bir erkekle asla! Büyü de gel yavrum der, arkama bakmadan kaçarım!

Ece: Nefes alsın yeter!

Melis: Büyük penis çok can yakıyor. Aç gözlü olmaya gerek yok. Ortalama bir boy iş görür.

Nagihan: Penisi büyüklüğü ya da küçüklüğü önemli değil, önemli olan benim tatmin olmam.

Selda: Ben hem büyük hem de kalın seviyorum. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

Selen: Büyük boy beni çok korkutuyor. Strese giriyorum resmen. O kadar büyük penisli bir erkekle kadınlar nasıl birlikte olabiliyorlar anlayamıyorum. Aşırı büyük ve kalın penisi olan bir erkek arkadaşım olmuştu ama ilişkiye giremedik kendisiyle. Korktum ve bu yüzden birlikte olamadık. Sonrası malum beni terk etti!

Hale: Küçük penisli erkek takıntılı oluyor. Sürekli penis boyu ile ilgili sorular sorup insanı daraltıyor. Bir de tabi özgüvenleri düşük oluyor. Benden uzak olsunlar.

Zuhal: Kadına adam gibi davranmayı, öküz olmamayı denesin yeter. Ondan sopa gibi bir penis isteyen yok…

Yelda: Ben tam bir seks hastasıyım. Kocam da öyle. Artık birbirimize yetemez olduk ve swinger çiftlerle birlikte oluyoruz. Tercihim tabi ki oldukça büyük ve kalın bir penis…

Fatma Nur: Sevgilimle ilk sevişmeden önce sinemaya gidiyorum ve film sırasında kalite kontrol yapıyorum. Baktım ki penisi istediğim ölçülerde değil anında bir bahane yaratıp, ortalıktan tüyüyorum!

Ceyda: Benim için penis boyu son derece önemli. Ancak daha önemlisi seviştiğim erkeğin bana kadınlığımı hissettirmesi ve romantik olması. Ya sizce, Büyük penis mi? Küçük penis mi?

Mobil Sesli Görüntülü ChatBir cevap bırakın.