MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

İYİ Parti Lideri Meral Akşener Deprem Bölgesi Kahramanmaraş da


İYİ Parti Lideri Meral Akşener Deprem Bölgesi Kahramanmaraş da

İyi Parti Genel Başkanı Lideri Meral Akşener Depremin Merkez Üssü Olan Kahramanmaraş Pazarcık da Vatandaşlarla Sohbet Etti. Kahramanmaraş ve 10 ili etkileyen iki büyük depremin ardından İYİ Parti lideri Meral Akşener deprem bölgesine gitti. Bölgeye gitmek için neden 3 gün beklediğini de açıklayan Akşener bir depremzedeye, “Ben bunun tecrübesini yaşadığım için ilk 3 gün bilerek gelmedim, çalışmalara engel olmayayım diye. Ama göreceksiniz buradan hiç gitmeyeceğim.” dedi.

Türkiye, önceki gün Kahramanmaraş‘ta meydana gelen iki büyük depremle sarsıldı. 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler; Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da büyük hasara ve can kaybına neden oldu.

“İLK ÜÇ GÜN BİLEREK GELMEDİM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu‘nun ardından bugün de İYİ Parti lideri Akşener deprem bölgesine gitti. Depremzedelerle bir araya gelen Akşener, neden 3 gün boyunca beklediğini de “Ben bunun tecrübesini yaşadığım için ilk 3 gün bilerek gelmedim çalışmalara engel olmayayım diye. Ama göreceksiniz buradan hiç gitmeyeceğim.” diyerek açıkladı.

“SİZLERİ GÜNDEMDE TUTACAĞIZ”

Akşener sözlerinin devamında depremzedeye, “Bundan sonra buralarının adını, sizleri devamlı gündemde tutacağız. Çünkü onu yapmak zorundayız.” dedi. Vatandaş ise Akşener’e “Bundan sonra ihtiyacımız yok” yanıtını verdi. Meral Akşener Deprem Bölgesinde.

 

 Bir cevap bırakın.