MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Grup Seks Fantazisi Yapmak


Grup Seks Fantazisi Yapmak

Erken boşalma kadını mutsuz eder. Erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum kadınlar uzun sevişmeyi severler.

  1. merhaba, genelde bu tip ilişkilerde cinsellik ile gönül ilişkisi karıştırılıyor. normalde bu durumlarda her iki konuda bir birinden ayrı tutulmalı. durup dururken olmadık kişiye aşık olma durumu yaşanabiliyor. eğer bu denge iyi kurulabiliyorsa, bu bahsettiğiniz diğer kişide bu ilişki konusunda gelecekte zorlayıcı yada tatsızlık çıkarma durumu olan birisiyse tekrar etmemek gerek. örneğin bu gün her şey güzel ise aradan 1 yıl geçince bu kişi siz istemeseniz de sizi tekrar bu tip bir ilişkiye zorlayabilir. bu kişi arada sizden başka kişilerle de birlikte oluyor olabilir, hastalık bulaşma riski gibi durumlarda söz konusu. genelde bize aktarılan geçmiş deneyimlere bakarak fantastik olsa da neredeyse bu tip her ilişkide sonunda tatsız durumlar yaşanıyor. kişisel tercih meselesi ancak, öneri olarak bu şekilde yeni bir ilişki yaşamayın diye tavsiyede bulunabiliriz. zaten sorunuzun içindede kararsızlık var, eğer kararsız bir belirsiz durum varsa bizce hiç uygulamayın, fantazi olarak hayal gücünüzde kalsın ama gerçeğe dökmeyin. tercihen fantazinizi renklendirecek değişik realistik oyuncaklara yönelebilirsiniz. genelde bu tip fantazi seven kişiler oyuncaklardan memnun kalıyorlar.

    1. slm üye olduğumuz sitelerde karım vücut çalışan biriyle tanışmış çok beğenmiş birkerecik aramıza alsak nasıl olur diyordu. bizde 3-4 ay konuştuktan sonra aynı sitede sahte bir profil açtık oradan bu kişiye yazdık. öğrendik ki birçok kişiyle birlikte oluyormuş. önce aramıza alsakmı dedik kararsız kaldık, niyetlendik ancak güvenemedik. bir sürü kişiyle olan yalancı biri bize uymaz diye düşünüp hesabımızı sildik. karımda bende kafaya takmıştık bi kere onun yerine internetten değişik dildo vibratör, çift başlı realsitik penis aldık onları kullandık. tesadüfe bir sitenin reklamlarında yarım vücüt şeklinde gerçekçi boyutlara yakın penisli realistik kalça aldık. hem popo deliği hemde penisi var. kesinlikle bulursanız alın tavsiye ederim, istediğimiz fantaziye geliyor. alta koyup eşim üstüne çıkıyor penisi önden sokuyor bende gelip üstten anal giriyorum, 20 dk ya bende eşimde titreye titreye boşalıyoruz. hiç başkasına gerek yok. aranıza başkasını almayın, alın bi realistik penis isinizi görür.

beyler selam manitayla arada tartışıyoruz süre bana yetmiyor bir saat istiyorum sen çabucak bitiriyorsun diyor. çabucak dediği 30 dk falan. kadının tatmin olması için ön sevişme ve seks dahil en az 1 saat dayanması lazım diye ısrar ediyor. arkadaşa sordum, sorması ayıp kaç dakika aksiyon yapıyorsunuz dedim, la herif bizimkisi biraz uzun 2-3 saat sürüyor dedi. adamın yaşı 40, nabiyonuz kağıtmı oynuyorsunuz o kadar nasıl performans veriyorsun diye merak ettim. sana bi tane hap önercem al kullan daha da bişi sorma dedi. şimdi adamın dediği o haptan alıyorum yeşil enerji tablet şeklinde, bitkisel + mineral karışımlı performans hapıymış. süper etki gösteriyor manitanın dediği gibi üstünden inmeden 1 saat basabiliyorum. hatta geçen hırs yaptım 90 dakika oldu, işte benim istediğim erkek bu iliklerime kadar orgazm oldum hep böyle istiyorum erkeğim diyor. tamam bende sevdim bu işi ama sonrasında pert oluyom be bilader dökülüyorum sabah işe kalkamıyorum. manita şimdi o halime alıştı yatakta 1 saat isterim diyor bana kedi değil kaplan olacaksın yatakta diyor. merak ediyorum sizin süreniz ne kadar herkes uzun mu takılıyor, erkeğin ortalama yatakta dayanması gereken süre ne olmalı ?

 

 

Mobil Sesli Görüntülü ChatBir cevap bırakın.