MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Galeri Sahibinden Ahlaksız Teklif


Galeri Sahibinden Ahlaksız Teklif

Galeri sahibinden genç kızlara iğrenç teklif. Diş bakım ürünleri satan üniversite öğrencilerine ahlaksız teklifte bulundukları iddia edilen. Diş bakım ürünleri satan üniversite öğrencilerine ahlaksız teklifte bulunduğu iddia edilen ve hakkında suç duyurusunda bulunulan galeri sahibi kayıplara karıştı.

GALERİ SAHİBİNDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE AHLAKSIZ TEKLİF

 

Galeri sahibinden üniversiteli kızlara iğrenç teklif

Diş bakım ürünleri satan üniversite öğrencilerine ahlaksız teklifte bulunduğu iddia edilen ve hakkında suç duyurusunda bulunulan galeri sahibi kayıplara karıştı.

Galeri sahibinden üniversiteli kızlara iğrenç teklif

Aydın’ın Nazilli ilçesinde, diş fırçası ve diş macunu tanıtımı yapan üniversite öğrencisi iki kız, satış için iş yerine gittiği traktör galerisi sahibi C.S. hakkında, kendilerine para karşılığında cinsel ilişki teklifinde bulunduğu gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

PARA KARŞILIĞINDA İLİŞKİ TEKLİFİ

Galericiler Sitesi’nde, traktör ticaretiyle uğraşan C.S.’nin iş yerine, diş fırçası ve diş macunu tanıtımı ve satışı yapmak için üniversite öğrencisi 2 kız geldi. İddiaya göre C.S., kızlara para karşılığında cinsel ilişki teklif etti. İş yerinden çıkan kızlar, karakola gidip C.S. hakkında şikayetçi oldu. İhbar üzerine iş yerine gelen polisleri gören C.S., otomobille kaçtı.

Polis, C.S.’yi yakalamak için çalışma başlattı. DHA. Telefonda görüntülü sohbet, esohbetim kameralı sohbet, okeyazram okey, mobilgeveze.com ile telefonda sesli sohbet.

Mobil Sesli Görüntülü Chat

 Bir cevap bırakın.