MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Evlilikte Seks Cinsellik ve Rutininizi Renklendirmenin Yolları


Evlilikte Seks Cinsellik ve Rutininizi Renklendirmenin Yolları

Evli Çiftlerde Seks Cinsellik ve Rutininizi Renklendirecek Yollar. Evli Çiftler Neden Farkı Kişilerle Seks Yapmak İster?

Evlilikte Cinsellik ve Rutininizi Renklendirmenin Yolları

Konu evli çiftler için cinsel hayatı renklendirme yollarına geldiğinde birkaç basit seksi hilenin bile birçok yardımı dokunabilir. Evlilikte cinsellik rutinine yenilik katmanın tek yolu fantazi giyim, seks oyuncakları veya deri kırbaçlar değildir. Bazen biraz coşku ve ufak sürprizlerle uzun bir yol kat edilmesi mümkündür. Hem evlilik hayatınızda hem de cinsellik yaşamınızda rutininizi renklendirecek basit, etkili ve yer yer çarpıcı örneklere bir göz atalım.

Evlilikte Cinsellik Sadece Fiziksel Olmamalı

Çiftler cinsel yaşamları üzerine çaba harcamayı zaman zaman unutur. Seks, sevginin ve fiziksel olduğu kadar duyguların da dışavurumudur. Sevgi dolu bir arkadaşlığın eşlik etmediği, gülüşmelerin ve atışmaların yaşanmadığı sadece bir görev gibi yerine getirilen cinsel yaşamlar bir süre sonra tamamen gereksiz gözükebilir. Evli çiftler seks hayatını canlandırmak için çeşitli fanteziler yaşamak ister.

Halbuki sağlıklı evlilik ilişkisi ve cinsellik hayatı birbirini besleyen ve etkileyen iki konudur. Evliliğinizdeki bir sorun yatak odanıza yansıyabildiği gibi son cinsel deneyiminizdeki bir fark ediş evlilikle ilgili görüşlerinizi yeniden şekillendirebilir. Rutininizi gözden geçirmek değişiklikler yapmanızı kolaylaştırır. Partnerinizle önce duygusal ve sonra cinsel yaşamınızı değerlendirin. Tanıdığınız kişinin ihtiyaç duyduğu yenilikleri gözlemleyebilir ve ilişkiniz için bir adım atabilirsiniz.

Yeni Şeyler Öğrenmeye Açık Olun

Uzun süreli evliliklerde zamanın getirdiği ve götürdüğü birçok şey vardır. Samimiyet ilerlese de partneri tanımak için harcanılan çaba bu süre zarfında aksatılabilir. Evlilikte cinsel rutinlere ara vermenin en iyi yollarından biri partnerinizin ne istediğini sanki onu ilk defa tanırcasına sormaktır. Bu sadece karşı tarafa odaklanmanız gerektiğini anlamına gelmemektir. Evli çiftler neden grup seks tercih eder.

İki yönlü bir tanıma ile kendinize de ne istediğinizi sorun. Kendinizi heyecanlandıran şeyleri tekrar gözden geçirin. Bugüne kadar hiç denemediğiniz bir fantazi ürün, cinsel pozisyon veya senaryoyla ilgili neler hissettiğinizi gözlemleyin. Partnerinizle kuracağınız bir hayal, satın alacağınız bir kıyafet veya fantazi aksesuar uzun senelerdir devam eden cinsel hayatınıza yeni bir soluk getirir.

Fantazi Lastik Vücut Aksesuarı Ürünümüzü Görsele Tıklayıp İnceleyebilirsiniz.

Evlilikte Cinsellik Ve Rutininizi Renklendirmenin Yolları – Efantazi

Evlilikte Cinsellik Rutinini Renklendiren İç Çamaşırı Seçimleri Yapın

Sürekli aynı giyim tarzıyla devam etmek kişinin kendisini ve karşı tarafı sıkabilir. Zaman zaman yenilikler yapmak ve ‘Asla giymem!’ denilen kıyafetleri giymek hem evlilikte hem de ilişkilerde uygulanabilecek en iyi yöntemlerden biridir. Her zamanki iki parça çamaşır takımı yerine tülden bir mini gecelik, saten pijama takımı veya dantelli gece çamaşırlarına ne dersiniz?

Cinsel hayatınızı renklendiren birkaç yeni fantazi iç çamaşırı ve fantazi kıyafetler satın aldıktan sonra cinsel deneyimlerinizin zamanı ve mekanı gibi etmenlerde değişiklik yapabilirsiniz. Evlilikte cinsellik için özellikle denemek isteyebileceği yeni fikirler için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz deri, tüylü, ipli veya saten tüm çamaşırlar ve aksesuarlar içinse sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Efantazi Tüylü Tavşan Kız Ürünümüzü Görsele Tıklayıp İnceleyebilirsiniz.

Evlilikte Cinsellik Ve Rutininizi Renklendirmenin Yolları – Efantazi

Yaratıcılığınızı ve İlişkinizi Besleyin!

Birçok çift için evlilikte yaşanan cinsel problemler uzun süredir evli olmaktan kaynaklanıyor. Uzman bir görüş almanın her zaman en iyisi olduğunu söylemeyi sürdürsek de ufak sürprizler planlamanın kimseye bir zararı yok! Romanlardan, filmlerden ve internetten bulabileceğiniz sürpriz planları deneyebilir ve eşinizi en mutlu eden aktiviteyi bulabilirsiniz. Çiftler twitter üzerinden tek erkek ve çift bulup grup.

Eğer özel bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız ilişkinizdeki anıları, geçmişi ve özel günleri düşünerek sadece ikinize ait bir plan oluşturabilirsiniz. Varsa, çocukları emanet edecek birini bulun ve sürprizi iliklerinize kadar yaşayın. Baş başa geçireceğiniz zaman ilk zamanlardaki heyecanınızı size hatırlatabilir ve yeni maceraların yolunu açabilir. Evli çiftler grup seks yaparken zevk alıyor mu?

Evlilikte Cinsellik Vakti Yaratın

Evli çiftlerin birçoğu cinsellik için vakitlerinin olmadığını söylüyor. Çocuklar, faturalar, işler ve ziyaretler derken özel hayatlarına vakit ayıramayan birçok çift bulunuyor. Uzmanlar pazartesi ve perşembe günleri bir rutin yaratmaktan ziyade cinselliğin çiftler için öncelik haline getirilmesini öneriyor. Aynı günlerde ve zamanlarda yapılan seksin bir süre sonra sıradanlaşması çok normal; ancak partnerinizle geçireceğiniz romantik dakikaları düşlediğiniz ve bunun için bir çaba harcadığınız zaman cinsellik hayatınızda yaşayacağınız değişimleri siz de fark edeceksiniz. Erkekler neden eşlerini başka erkekle hayal eder.

Sorumluluğun Sadece Kadında Olduğunu Düşünmekten Vazgeçin!

Birçok kişi için seksi olması gereken sadece kadındır. Halbuki evlilikteki cinsel hayat için iki tarafın da eşit ve özverili adımlar atması gerekir. İç çamaşırı ve fantazi giyim gibi öğelerle yenilik katmak istenilen cinsel hayatta erkekler için kostümler olmadığını düşünmeyin. Erkeklerin cinsel organı için tasarlanan fantazi aksesuarları ve erkek iç çamaşırları ilişkiyi alevlendirmek için tercih edilebilir.

Full kostüm ile yaşanılabilecek cinsellik senaryoları dışında jartiyer, gecelik file çoraplar, oyuncaklar ve diğer tüm aksesuarlar senaryonun bir parçası haline gelebilir. Partnerinizle değişik deneyimlere yol açacağınız harness ve diğer tüm malzemeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yeter ki kişiler kendi üzerine düşen sorumluluğu almayı bilsin, yaratıcılığını kullansın ve emek harcamaktan çekinmesin… Zira emek harcamadan renklenebilecek bir evlilikte cinsellik hayatı pek de mümkün değildir.

İlişki ve Evlilikte Cinsellik Rutinini Renklendiren Öneriler

Evliliğinizi gözden geçirip birlikteliğinize devam etmeye karar verdiyseniz neden yeni cinsel deneyimler edinmeyesiniz? Tüm bireylerin ve partnerlerin uygulayabileceği ve evlilikte cinsellik hayatınızı heyecanlandıracak öneriler: Swinger erkek karısını başka erkeklerle sevişirken hayal ediyor.

  • En seksi hissettiğiniz anları partnerinizle paylaşmak için ufak oyunlar yaratabilirsiniz. Komodinin üzerine bırakacağınız bir düğme, sembol veya bir mesaj ile partnerinizi haberdar edebilirsiniz. Böylelikle karşıdaki kişi nasıl hissettiğinizi bilir ve sizi hayal ederek ateşi yükseltmiş olur.
  • Kendi erotik hikayenizi oluşturun ve birbirinize anlatın. Mümkünse yüz yüze yapın değilse mesaj veya mail yolunu kullanarak akşam buluşacağınız zamandaki atmosferi ısıtın. Aynı düşünceler etrafında dönüyoruz diyorsanız erotik aşk romanlarından ortak zevkinize hitap eden birini yüksek sesle okuyun.
  • Yaratıcılığınızı konuşturacağınız aynı zamanda birçok örnek bulabileceğiniz fantazi dünyasına giriş yapmaya ne dersiniz? Eşiniz için bir geceliğine başka biri olun veya aynı istekte siz bulunun. Roman karakterleri, meslekler ve kostümü yapılabilen her rolle kendi oyun dünyanızı yaratın. Deri kedi kadın gibi fantazi kostümler, erkek deri fantazi aksesuarları ve daha fazlası sizi bekliyor. Kendi kostümünüzü yaratın veya sitemizi ziyaret ederek hemen bir tane sipariş verin.
  • Her fantazinin gerçekleşmesi gerekmez. Kirli konuşmak çiftlere inanılmaz bir haz yaşatabilir ve hayal dünyalarını genişletebilir. Fikirlerinizi, duygularınızı ve zevklerinizi partnerinizle paylaşmaktan çekinmeyin. Karısını başka erkeklere paylaşan ve siktiren cuckold kocalar.
  • BDSM dünyasını keşfe çıkın. Uzun yıllardır benzer cinsel deneyimlere sahip olmuş olabilirsiniz; ancak yenilikler yapmak için hiçbir zaman geç değil. Deri dünyasının bandajlarını, kelepçelerini, tasmalarını ve kırbaçlarını keşfederek evlilikte cinsellik serüveninize yepyeni bir boyut kazandırabilirsiniz. ‘Grinin Elli Tonu’ gibi popüler olmuş kaynaklardan yardım alabilirsiniz ya da hayal gücünüzü kullanarak kendi dünyanızı yaratabilirsiniz. Evli çift fantezi peşinde.

Zaman ve Mekan Değişikliği Yapın

Evlilikte cinsellik hayatınız her zaman evde oluyorsa ve gece saatlerine denk geliyorsa değişiklik yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Kendinizi şımartın ve lüks bir otel odası tutun. Küveti olan veya spa gibi hizmetler veren bir otelde partnerinizle baş başa bir vaktin tadını çıkarın. Geri kalan tüm kıyafet ve malzeme ihtiyaçlarınızı bize bırakın. Tek tıkla güvenilir ödemeyle kapınıza kadar getirdiğimiz kaliteli ürünler ile evliliğinizdeki ve ilişkinizdeki cinselliğinizi renklendirin.

Bu yazımızda evlilikte cinsellik ve rutininizi renklendirmenin yolları konusuna değindik. Çiftler ve tek erkekler.

Mobil Sesli Görüntülü ChatBir cevap bırakın.