MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Evli Çiftlere Cinsel Hayatı Canlandıracak Fanteziler


Evli Çiftlere Cinsel Hayatı Canlandıracak Fanteziler

Evli çiftlere cinsel hayatı canlandıracak fanteziler. Evli çiftlere cinsel hayatı canlandırmak için fantezi önerileri! Sağlıklı cinsel hayatı olan evli çiftlerin ve sevgililerin bile seks yaşamlarını ateşlemek için fantezilere ihtiyaçları vardır.

EVLİ ÇİFTLERE CİNSEL HAYATI CANLANDIRACAK FANTEZİLER

Aşağıda kendinizi riske atmadan,ilişkinizi yıpratmadan deneyebileceğiniz, kolayca yapılabilecek çok zevkli ve baştan çıkarıcı cinsel fanteziler yer almakta.

EVLİ ÇİFTLERE SEKS HAYATI CANLANDIRACAK FANTEZİLER

Eş ile yapılabilecek fanteziler neler ?

Çiftlerin popüler seks fantezileri şu şekilde sıralanıyor;

1- Tamirci Fantazisi

Eve gelen bir tamirci ile seks hayali ,sorunsuz cinsel hayatı olan kadınlar için bile çok tahrik edicidir.Eşiniz veya sevgiliniz, tercihinize göre; muslukçu, elektrikçi, kombici, tesisatçı kıyafeti giyer,zili çalar ve fantezi başlar…

Kapıyı elbette baştan çıkarıcı bir saten gecelik veya seksi bir kıyafetle açmanız önemli. O bozuk olan şeyi tamir etmekle uğraşırken, sizin teşhirci tavır ve davranışlarla onu azdırmanız ve finali ateşli bir sevişme ile yapmanız, fantezinin diğer önemli detayları.

Bu fantezide Şuh, baştan çıkarıcı, teşhirci olun. İmalı ve yanlış anlamaya neden olacak cümle ve kelimeler kullanın. Örneğin; Penseniz ne kadar büyükmüş, ilk kez böyle büyük bir pense görüyorum! gibi.

EŞİYLE YAPABİLECEK CİNSEL FANTEZİLER

2- Otostopçu Kız Fantazisi

Çok iyi bildiğiniz tenha  ve güvenli bir yol varsa bu fanteziyi denemenizi önerimiz. Aksi takdirde bu fanteziyi denemeyin.

Eşiniz sizi tenha olan bu yolda bırakıp 5 kilometre filan uzaklaşır ve sizi bıraktığı noktaya geri döner ,siz onu gördüğünüzde otostop çekersiniz ve eşiniz durup sizi alır. Arabanızın bozulduğunu, yolu kaybettiğinizi söyleyerek sohbete başlamanız ve mini eteğinizin arabada otururken iyice yukarı çıkıp bacaklarınızı teşhir etmesi gibi detaylar önemli.Arabasına bindiği adamı baştan çıkaran otostopçu kız, amacına tenha bir yer bulup açık havada seks yaparak ulaşır ve adamı elde eder.

 

3- Sahip& Köle Fantezisi

Tercihinize göre sahip de olabilirsiniz,köle de… Seçeceğiniz role uygun kıyafetler giyip belirli bir senaryoya uygun hareket etmeniz bu fantezide önemli.

Eğer sahip rolünü seçtiyseniz, deri kıyafet,kırbaç gibi aksesuarlar yaşayacağınız heyecanı ve sonrasında yapacağınız seksten alacağınız zevki artıracaktır.

Köle rolündeyseniz,masum ,itaatkar mimikler,uysal cümleler olmazsa olmaz ayrıntılardır.’’Buyrun’’ ‘’sahip’’ ‘’efendim’’ ‘’emredersiniz’’ gibi kelimeleri sıkça kullanmalısınız.

4- Öğretmen & Öğrenci Fantezisi

‘’Erkeği yatakta etkilemenin yolları ‘’ yazımda ele aldığım üzere, liseli kız fantezisi hem kadını hem de erkeği baştan çıkaran fantezilerden birisidir ve oldukça kolaydır.

Kadının liseli bir kız gibi saçlarını iki yandan örmesi, mini bir okul forması giymesi yani tam bir lolita olması gerekir. Erkek ise takım elbiseli,kendini bilime adamış, idealist bir öğretmen…

Bu fantezide; Ciddi, idealist öğretmeni baştan çıkaracak tavırlar sergilemek, cilveli cümleler kurmak, farkında değilmiş gibi yaşanan bedensel temas uygulamanız ve uymanız gereken önemli detaylar.

5- İkinci Erkek Fantezisi

‘’Kadınların en çok hayal ettiği 10 seks fantezisi’’ isimli yazımda bahsettiğim iki erkekle seks, çoğu kadının hayalini süsler. Çeşitli sakıncalarından dolayı yaşanması zor olan bu fantezisini aranıza başka bir erkek almadan da yaşamanız mümkün ! Nasıl mı?

Bedensel olarak olmasa bile, seks shoptan alacağınız vibratör,belden bağlamalı penis veya şişme erkek, cinsel hayatınıza renk katacaktır.Bu erkeğin Adı, yaşı, kilosu, boyu gibi tüm detaylar hayallerinize kalmış. Risksiz üçlü seksin tadını çıkarın.

6- Polis & Tutuklu Fantazisi

Tercihinize göre gardiyan/Mahkum olarak da uygulayabileceğiniz bu fantezide en önemli nokta kıyafet, oyuncak silah, jop ve kelepçe.Kadının Tutuklu veya mahkum rolünde olması, erkeğin polis veya gardiyan olarak onu taciz etmesi, rol gereği kadına zorla sahip olması sıradışı bir seks deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

7- Barda Tanışma Fantezisi

Bu fantezide, kaliteli bir bara iki yabancı gibi girip ayrı masalarda oturan iki insanın kesişmeyle başlayan tek gecelik ilişki kaçamağı yatakta noktalanır…

Detaylarda ise, yeni tanışıyor gibi sorular sormanız, flörtöz cümleler kurmanız, ilk kez tanışan ve birbirlerinden hoşlanan kadın ve erkek tavırları sergilemeniz gibi şeyler var.

8- Striptizci Kız Fantazisi

Barda striptiz yapan bir kız olmak ve izleyenleri azdırıp baştan çıkarmak çoğu kadının arzuladığı bir şeydir. Hele baştan çıkaracağınız erkek kocanız veya sevgiliniz ise bu fantezi daha da heyecan verici hale gelir.

Evde striptiz direği olarak kullanabileceğiniz bir direk var ise şanslısınız! Jartiyerli erotik bir iç çamaşırı ile kombinleyeceğiniz kıyafetleri müzik eşliğinde çıkarıp, finali kucak dansı ile yapabilirsiniz. Eğer evinizde bir direk yok ise üzülmeyin! Evdeki farklı eşyalar ile bu fanteziyi gerçekleştirmeniz mümkün(sandalye,bar sandalyesi v.d).

9- Escort Kız Fantazisi

Finali, kadın ve erkeği en çok tahrik eden fantezi ile yapıyoruz! Lüks bir otele yerleşen kocanız,sizi bir tele kız olarak arar ve ücret karşılığı seks için anlaşırsınız ve odasına ecsort kız gibi çıkarsınız.

Mobil Sesli Görüntülü ChatBir cevap bırakın.