MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Cinsel Fanteziler ve Öneriler


Cinsel Fanteziler ve Öneriler

İzlenme Fantezisi.

Bu fantezi uzmanlar tarafından olağan kabul edilen bir fantezidir. Peki bu teşhircilik hevesinin sebebi nedir? Bir kişiyi partneriyle yaşadığı en mahrem dakikalara üçüncü bir  kişiyle paylaşmak istemesinin ardındaki neden nedir. İzlenme hayali bir tür bakın ben ne kadar iyi bir yatak partneriyim mesajı taşıyor. Bu Fantezi ayrıca kişiye kendini ilgi odağı gibi hissetme ve özgüven tazeleme fırsatı tanımaktır.

Tecavüz Fantezisi

Bu fantezi kadınların kurduğu bir fantezidir fakat bu akıllara kadınların tecavüze uğramak istediğini getirmelidir. Hiçbir kadın tecavüze uğramaktan hoşlanmaz fakat bunun fantezisini kurabilir. Bunun nedeni ise kontrolün başkasında olmasının verdiği rahatlıkla erotik sorumluluğun azalması ve böylece kendilerini daha istekli hissetmeleridir.  Yani Kısacası İplerin Erkekte Olması Kadını Güçlü Olmak Zorunda Olmadığı Fikriyle Tatmin Olabilir.

Kadın Kadına Sevişme Fantezisi

Bu Fantezinin Altında Yatan Neden ise Kişinin Gizli Eşcinsel Olup Olmadığını Merak Etmesidir. Oysa Bu Düşünce Heteroseksüllerin Hayal Ettiği Bir Fantezi Olarak Adlandırılır. Yapılan Araştırmalarda Kadınların %26’nin Hayatları Boyunca En Az Bir Kez Bir Kadınla Seks Yapmanın Hayalini Kurduğu Gözlenmiştir. Bunun Nedeni ise Genellikle Kuracakları Mahremiyet İlişkisinin ve Fiziksel Güzellikle Temasta Bulunma Deneyiminin Nasıl Bir Şey Olduğunu Merak Etmeleridir.

Bir Arkadaşla Sevişme Fantezisi.

Fantezilerin En Tehlikelisi ve Kişilerde En Fazla Panik Yaratanıdır Diyebiliriz. Çünkü Karşılıklı Olarak Bütün Sırlarınızı Paylaştığınız, Eski Sevgililerinizle Yaşadıklarınızı Anlattığınız Birbirinize Tavsiyeler Verdiğiniz Kişi Bir Anda Durduk Yere Erotik Rüyalarınızı Süsleyen Kişi Oluyor ve Siz Bunları Düşünen Beyninizden Nefret Etmeye Başlıyorsunuz. Fakat Beyninizin Bu Fanteziyle Asıl Söylemek İstediği, Arkadaşınızı ne Kadar Özel ve Değerli Bir İnsan Olarak Gördüğünüz Olabilir.

Kurmaca Bir Karakterle Sevişme Fantezisi.

Pek Çok Kişi Ünlü Kadın ve Erkeklerle Cinsel İlişkide Bulunmanın Hayalini Kurar. Bundan Daha Yaygın Olan ise Dizilerde veya Filmlerde Canlandırılan Karakterlerle Kurulan Hayallerdir. Çünkü Bu Karakterler Gerçek Hayatta Olmayacak Kadar Güvenilir, Fantezi Sahibi ve Mükemmellerdir. Fakat unutulmamalıdır ki Kafanızdaki Karakterleri Mükemmel Bir Şekilde Biz Yaratıyoruz ve GErçek Hayattaki Hiç Kimse Onunla Yarışamaz.

İki Kişiyle Birden Sevişme Fantezisi (ÜÇLÜ)

Bu Fantezi Pek Çok Çift ve Kişinin Hayal Dünyasının Nadide Bir Ürünü Olarak Cinsellikte Yerini Almıştır. Örneğin Bir Kadın için Bir Erkek Tarafından Arzulanmaktan Daha Güzel Olan Tek Bir Şey Varsa o da İki Erkek Tarafından Arzulanmaktır. Kadın Egosu İçin İki Erkekle Sevişmek, İki Kat Seksi Bulunmak Demektir. Erkek İçin ise Farklı Cazibelere Sahip Kadınlarla Aynı Anda Birlikte Olmak Çok Cezbedicidir. Ayrıca Erkekliğini Daha Fazla Gösterebileceği Bir Kaynaktır. Bazen de Kişiler İki Kişilik İlişkide Duygusal Anlamda Daha Fazla Yakınlaşmamak İçin İki Kişiyle Aynı Anda Sevişmeyi Hayal Edebilirler.

Mobil Sesli Görüntülü Chat


Bir cevap bırakın.