MobilSosyete.Com Kamerali Chat, Goruntulu Sesli Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Aldatılan Kadın Kocasından İntikam Almak İçin


Aldatılan Kadın Kocasından İntikam Almak İçin

Kadın sekiz erkekle aynı anda beraber olduğunu söylememiş. İntikam için tinder de bulduğu erkeklerle seks yaptı.

Eşinden boşanan Laura Friedman Williams farklı zamanlarda sekiz farklı erkekle flört ettiğini söylemiş.

Çeştli internet sitelerinde yer alan haberlere göre Laura Friedman Williams isimli bir kadın, kocasının kendisini aldattığını öğrendikten sonra eve çağırdığı sekiz erkekle aynı anda beraber olduğunu açıkladı.

Haberlerde kadının erkekleri Tinder isimli çöpçatan uygulamasından bulduğunu söylediği de ifade edildi.

 

Kadın yıl içinde sekiz erkekle beraber olmuş

Konu hakkında internette basit bir arama yapıldığında dış basında çıkan haberlere rastlamak mümkün. Haberler incelendiğinde Türkiye’de anlatılan hikayenin yabancı kaynaklardakiyle uyuşmadığı anlaşılabiliyor. kocasından intikam almak için bir çok erkekle cinsel ilişkiye giren evli kadın.

New York Post’ta yer alan haberde Williams’ın kendini aldatan eşinden boşandıktan sonraki yıl içinde sekiz erkekle birliktelik yaşadığını anlattığı ifade ediliyor. 22 yıllık ilişkinin ardından Tinder isimli çöpçatan uygulamasını kullanarak farklı kişilerle beraber olan Williams, flörtün “süper bir güç” olduğunu belirtmiş.

Mirror’da yer alan haberde de 51 yaşındaki kadının eşinden boşandıktan sonra sekiz erkekle beraber olduğu açıklanıyor. İddia edildiği gibi kadının sekiz erkekle aynı anda beraber olduğunda dair bir bilgi yok.

Mobil Sesli Görüntülü ChatBir cevap bırakın.